Individualūs gyvenamieji namai

namo nuotrauka

Simas

namo nuotrauka

Paulius

namo nuotrauka

Kajus

namo nuotrauka

Lukas

Versija spausdinti

PAULIUS

Bendrasis plotas - 212.98m2 Gyvenamasis plotas - 108.66m2
Aukštų skaičius - 1a. su mansarda Naudingas plotas - 168.98m2
Garažas - 44m2 Projekto kaina sutartinė

Namo nuotrauka Namo nuotrauka Namo nuotrauka

Tai išskirtinis patogus, šviesus namas, leidžiantis mėgautis gamtos vaizdais pro didelius langus. Optimaliai paskaičiuotas namo plotas suderintas su protinga šildymo sistema neleis per daug išlaidauti šaltuoju sezonu. Didelis garažas sutalpins visą jūsų aktyvaus laisvalaikio įrangą ir 2 automobilius. Namui iškirtinumo ir prabangos įspūdį suteikia stogo ir sienų apdailos plokštelių apkala. Galimi įvairūs išorės apdailos sprendimai. Pastato konstrukcijos paprastos, kadangi pastato tūris lakoniškas ir aiškus. Tai padės jums sutaupyti statybos laiką bei pinigus.

Projektas parengtas mūrinio namo statybai su g/b surenkamų plokščių perdanga. Pamatai - gręžtiniai poliai su monolitiniu rostverku. Stogo konstrukcija medinių gegnių. Lauko apdailai naudojamas tinkas, betono plokštelių apkala (galima keisti pasirinktinai į bet kokią kitą ventiliuojamo fasado apdailą).

Į projekto kainą įeina architektūrinė ir konstruktyvinė projekto dalys. Už nedidelę kainą atliksime projekto pririšimą jūsų sklype, suprojektuosime lauko inžinerinius tinklus, gausime statybą leidžiantį dokumentą visoje Lietuvoje.

Pirmo aukšto planas Mansardinio aukšto planas

Visos teisės saugomos, projektas be statybą leidžiančio dokumento negalioja. Bet koks projekto kopijavimas, dauginimas be projekto autoriaus leidimo yra autorinių teisių pažeidimas.