Individualūs gyvenamieji namai

namo nuotrauka

Simas

namo nuotrauka

Paulius

namo nuotrauka

Kajus

namo nuotrauka

Lukas

Versija spausdinti

SIMAS

Bendrasis plotas - 163.53m2 Gyvenamasis plotas - 91.96m2
Aukštų skaičius - 1a. su mansarda Naudingas plotas - 127.26m2
Garažas - 36.27m2 Projekto kaina sutartinė

Namo nuotrauka Namo nuotrauka Namo nuotrauka Namo nuotrauka

Tai nesudėtingas, ekonomiškas, paprastai ir greitai pastatomas namas. Nesudėtingos pastato konstrukcijos leidžia taupyti laiką ir atpiginti statybos kainą. Vidaus erdvę paprasta transformuoti pagal jūsų poreikius. Išorės apdailą galima keisti pagal jūsų pageidavimus. Vietoje garažo gali būti įrengiama pusiau atvira stoginė automobiliams.

Projektas parengtas mūrinio namo statybai su g/b surenkamų plokščių perdanga. Pamatai - gręžtiniai poliai su monolitiniu rostverku. Stogo konstrukcija medinių gegnių. Lauko apdailai naudojamas tinkas.

Į projekto kainą įeina architektūrinė ir konstruktyvinė projekto dalys. Už nedidelę kainą atliksime projekto pririšimą jūsų sklype, suprojektuosime lauko inžinerinius tinklus, gausime statybą leidžiantį dokumentą visoje Lietuvoje.

Dėl sąmatos šiam namui kreipkitės nurodytu el. paštu. Pagal 2011.10 oficialius įkainius atliktos sąmatos kaina - 20lt.

Namo dėžutės kaina remiantis sąmata su pilna lauko ir daline vidaus apdaila naudojant naujas, kokybiškas medžiagas - nuo 194000lt.

Pirmo aukšto planas Mansardinio aukšto planas

Visos teisės saugomos, projektas be statybą leidžiančio dokumento negalioja. Bet koks projekto kopijavimas, dauginimas be projekto autoriaus leidimo yra autorinių teisių pažeidimas.